Zaplecze pozycjonerskie

Gdy skończą nam się pomysły na pozyskiwanie linków do strony lub gdy zauważymy, że nasze pozycje mimo nowych linków nie wzrastają pozostaje nam stworzyć bądź zlecić stworzenie własnego zaplecza SEO.

Zapleczem nazywamy własne strony, z których linkujemy do strony głównej bądź do wyższych poziomów stron zaplecza. Ważne jest, aby tworząc zaplecze nie zapominać, ze to także powinny być dobre i zadbane strony zapleczowe, tylko wtedy będą one na tyle dobre i mocne, że będą mogły nam pomóc w poprawie pozycji w rankingu. Poprawna optymalizacja oraz dobre podlinkowanie stron zapleczowych to połowa drogi do sukcesu stworzenia porządnego zaplecza. Przecież chyba każdy od razu rozumie, jak bezsensowne było by posiadanie nawet kilkudziesięciu dobrych stron zapleczowych, z unikalną grafika, dobrą treścią, świetnie zotypmalizowane...gdyby nie było one podlinkowane odpowiednio mocno, tak aby zapewnić wzrost pozycji stronie docelowej. Bo przecież o to w tym chodzi.

Oprócz tego warto pamiętać, że dobre zaplecze to zaplecze tematycznie powiązane ze stroną główną. Ponad to strony zapleczowe powinny być w pełni unikalne zarówno pod względem wyglądu, skryptów, na jakich są postawione oraz pod względem treści na nich zawartych. Ważne, aby każda ze stron stała na innym adresie IP serwera. Zapleczem mogą być równie dobrze nasze fora internetowe, blogi czy mini-portale. Warto różnicować skrypty zaplecza. Nie powinniśmy się opierać tylko np. na WordPressie, tylko dlatego, ze jest darmowy z masą dodatków i skórek. różnicowanie to jedna z podstaw pozycjonowania.

Znajdziesz nas tu:

FacebookGoogleTwitter


A może chcesz sie z nami skontaktować w sprawie pozycjonowania strony?

Wobec tego zapraszamy Cię do skorzystania z naszego formularza kontaktowego!

kliknij aby skorzystać