Podstawy pozycjonowania stron w wyszukiwarkach

Pytanie zawarte w tytule nurtuje wiele osób posiadających własne strony internetowe lub blogi , sklepy internetowe itp. Podam kilka wskazówek jak dobrze wypozycjonować stronę internetowa tak aby Google jej nie wrzuciło gdzieś na 30 stronę.

Wskazówki dotyczące pozycjonowania :

1. TREŚĆ WIERSZY Treść wierszy musi być unikalna nie skopiowana coraz większą uwagę zwraca na to google .

2. NAGLÓWKI Jeden nagłówek tak zwany nagłówek H1 powinien zawierać słowo klucz powiązane z treścia na stronie

3. SŁOWA KLUCZOWE W TREŚCI STRONY Unikaj masowego używania słów klucz w treści strony

4. DESCRIPTION (OPIS STRONY) Opis strony nie może być skupiskiem słów klucz , musi on zawierać informacje dla internauty o treści . Nie może być tez zbyt długie

5. NIE KOPIUJ TREŚCI Nie kopiuj treści np. opisów produktów sklepów internetowych wykaż się sam że potrafisz wymyślić cos swojego co zagwarantuje Ci powodzenie przy pozycjonowaniu Twojej strony

Oczywiście jak na początkującego pozycjonera to powinno ci wystarczyć. Jest to tylko wprowadzenie do tego procederu. Najlepiej na początek zacznij tworzyć w darmowym szablonie lub przystąp do programu google Adsense tam nie dość iż łatwiej jest wypozycjonować stronę to jeszcze możesz zarobić za to iż ktoś cię odwiedził i kliknął w baner reklamowy .

Jeżeli natomiast chcesz odpuścić sobie pozycjonowanie ręczne , możesz o to poprosić osoby zawodowo się tym zajmujące oczywiście ważną sprawa jest to iż będziesz za to uiszczał abonament miesięczny.

Znajdziesz nas tu:

FacebookGoogleTwitter


A może chcesz sie z nami skontaktować w sprawie pozycjonowania strony?

Wobec tego zapraszamy Cię do skorzystania z naszego formularza kontaktowego!

kliknij aby skorzystać